Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4 HDI ODLICNO

Се продава од: Tomi 21 ноем. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 800 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
Se prodava ili zamenuva za vozilo na mk
Нема посетени огласи
Кон почеток