Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 1.9 obicen dizel karavan

Се продава од: Spase 08 ноем. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 306
Pezoto e vo odlicna sostojba
Registrirano do 15.05.2019
1999/2000 godina
Cena po dogovor. Tell 078-847-302
Нема посетени огласи
Кон почеток