Македонски | Shqip | English |

TOYOTA YARIS 1.4 2010

Се продава од: Бранко 16 фев. 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Yaris
Се продава TOYOTA YARIS 1.4, 2010 година.
- Клима
- Електрика на стакла и ретровизори
- Радио CD - фабричко со команди на волан
- Борд компјутер
- AIR BAG
- ABS
- Нови гуми - MS
- Централно заклучување
- Нов акомулатор
- На македонски табли - регистрирана до Април, 2019

КОЛАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА - КАКО НОВА!
Нема посетени огласи
Кон почеток