Македонски | Shqip | English |

VW Golf mk3

Се продава од: ferdi eminoski 02 јан. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
se prodava golf mk3 registriran do avgust SDI motor cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток