Македонски | Shqip | English |

Zastava 750

Се продава од: Blagojce 21 ноем. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Година: 70-тите
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Крушево
Стил на каросерија:
Марка: Zastava
Модел: 750
Se prodava fico vo odlicna sostojba, povekje informacii na navedeniot broj.
Нема посетени огласи
Кон почеток