Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

Се продава од: ford 27 фев. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Локација: Крушево
Возила : Патнички возила
Марка: Ford
Модел: Transit
ford tranzit 2000 god 63 kw registriran cela god so novi gumi zimski odlicen za rabota
Нема посетени огласи
Кон почеток