Македонски | Shqip | English |

ŠPORED ZA PARNO

Се продава од: Milan 28 ноем. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Локација: Крушево
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
SE PRODAVA ŠPORET ZA PARNO, HRVATSKI MNOGU SOČUVAN KORISTEN 3 SEZONI 29 KW. 45 LITRI VODA, ODLIČNO GI TOPLI 200 KVADRATI. KUPEN 1400 EVRA.
Нема посетени огласи
Кон почеток