Македонски | Shqip | English |

Inventar za kafic

Се продава од: Таки 03 окт. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крушево
Опрема : Маси и Столици
Продавам инвентар за кафич:
- 3 сепариња (ратан со метална конструкција, комплет со се душеци и перници);
- 3 ниски комплети (ратан со метална конструкција, маса и 4 фотељи со перници);
- 5 високи комплети (ратан со метална конструкција, маса и 4 високи столици со перници);
Инвентарот е во одлична состојба!
Цена по договор!
Контакт: 078 545 415, 078 834 311
Нема посетени огласи
Кон почеток