Македонски | Shqip | English |

Televizor Sony Trinitron

Се продава од: Dimitar 09 мар. 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крушево
Производи : Телевизори и Проектори
Марка: Sony
Модел: Trinitron
Продавам ТВ Sony trinitron, цена поволно
Нема посетени огласи
Кон почеток