Македонски | Shqip | English |

Novogradba kuka vikendica 40m2 vo Guminja

Се продава од: Mimoza 04 мар. 12:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 000 ЕУР

Адреса: Ul. Pitu Guli Guminja, Krusevo
Површина: 40 m2
Локација: Крушево
Изградена е 2011. Легализирана 2012. Дел од дуплекс. Локација - Гумиње (катастарска парцела 4149/7), во близина на спомен-куќата за Тоше Проески. Внатрешна површина: околу 40 м2. Гаража/подрум: околу 20 м2, дворно место: околу 50 м2. Се продава заедно со модерен мебел и белата техника но без уметничките предмети. Има чист имотен лист бр. 100036.
Нема посетени огласи
Кон почеток