Македонски | Shqip | English |

Moderen apartman vo Bansko

Се продава од: Драго 28 септ. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

21 000 ЕУР

Земја: Бугарија
Локација: Крушево
Се продава апартман во Банско, во хотелски комплекс Панорама ресорт, на работ од борова шума, на 800 м од гондолата. Хотелот има комплетен спа центар, лоби, ресторан, фитнес и други содржини. Апартманот е на 2 кат, источна страна, 54 м2 по документи, 42 м2 реално. Содржи, дневна со кујна, спална, бања, предсобје, тераса. Комплетно опремен.
Нема посетени огласи
Кон почеток