Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krusevo

Се продава од: Zhaneta 16 фев. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 3,5
Површина: 97 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Крушево
Се продава куча во Крушево од 97 метри квадратни со вкупна површина на плацот од 260 метри квадратни. Кучата е до патот, со преграден сид, градина и гаража. На три минути е до центарот, а се наоѓа од страната на хотелот Монтана.
Во сутеренот има две простории, а на катот кујна со трпезарија, дневна соба, спална и детска соба. Се продава и со мебелот во неа. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток