Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Krusevo Itno

Се продава од: NT SA 17 дек. 09:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Површина: 300 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Нема
Локација: Крушево
Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna mestopolozba na samo nekolku minuti do centarot na gradot za site zaenteresirani okolu Cena I drugi informaci na kontakt broj 078 461 948
Нема посетени огласи
Кон почеток