Македонски | Shqip | English |

ZEMJISTE LIVADA PASISTE KRUSEVO

Се продава од: xxx 04 дек. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 17757 m2
Локација: Крушево
Се продава земјиште (ливада, пасиште ) со имотен лист во место викано ЛЕСКОВО, катастарска општина КО НОРОВО во вкупна површина од 17.7 декари (17.757 м2).
Нема посетени огласи
Кон почеток