Македонски | Shqip | English |

Shih tzu kucenca

Се продава од: joseandres2 27 септ. 09:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 ЕУР

Локација: Крушево
Миленичиња : Кучиња
Прекрасното легло на кучиња од шихтзу. Флеад, wormed, микрочип, 4 недели осигурување. Проверено и 1 st инјекции. Добро се дружат. Спремен да одам
Нема посетени огласи
Кон почеток