Македонски | Shqip | English |

Zagar krusevski

Се продава од: marko 29 септ. 20:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Крушево
Миленичиња : Кучиња
zagar troboen so site vakcini ima 4 meseci , ima pasos i e namenet za lov, cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток