Македонски | Shqip | English |

Persiki macinja so WCF pedigre

Се продава од: милениче 11 фев. 23:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крушево
Миленичиња : Мачки
Dostapno belo persisko mace masko, so site komplet dokumenti. Registrirano so medjunarodno priznato WCF pedigre, pasos postaven mikrocip, primena vakcina i revakcina protiv zarazni bolesti, bez nasleden gen na policisticni bubrezi, roditelite PKD DNA negativni. Kontaktirajte za poveke informacii, .... samo seriozno zainteresirani.
Нема посетени огласи
Кон почеток