Македонски | Shqip | English |

ASICS PATIKI 45br

Се продава од: XXX 18 фев. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД

Локација: Крушево
Производи : Машки
Патики Асикс оргинал број 45, купени 5000денари од продавница за брендирана роба. Ги продавам поради згрешено бројче, цената е 2500денари. Носени се само два пати, максимално сочувани, без никаква грепка и мана. Информации на тел: 070-366-734...
Нема посетени огласи
Кон почеток