Македонски | Shqip | English |

Vince Apartmani vednas do zicarnicata

Оглас од претпријатие. Се продава од: Винце Апартмани 17 дек. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крушево
Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ,Wi-Fi интернет и сопствен паркинг. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.

Слободно место од 3ти Јануари

www.vinceapartmani.com.mk

www.facebook.com/pages/Vince-Apartmani/338045419611792?fref=ts
Нема посетени огласи
Кон почеток