Македонски | Shqip | English |

Dvoglava testera za kroenje

Се продава од: Бобан Вчера 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Куманово
Производи : Индустриски машини и алати
Двоглава тестера за кроење за PVC и Алуминиум. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток