Македонски | Shqip | English |

16 ki BMW

Се продава од: Marija 18 фев. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи
Prodavam Odlični
Bez grepka bandaši 4 komada
So gumi Dunlop*zimski*
225/16/55... run flat.....
Od Švajcarija....
Run flat gumite se 50 %poskapi i e ovozmozeno barem ušte200 km
Vozenje do zamena...

Нема посетени огласи
Кон почеток