Македонски | Shqip | English |

Bandazi 17 ki (5x112) Golf Passat Audi Seat Skoda

Се продава од: kuman 11 јан. 20:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

140 ЕУР   160 ЕУР

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи
Dosta dobri i socuvani Bandazi pogodni za zimski gumi so dosta povolna cena ,proverka vo sekoe vreme ,pracam po kargo !!

Нема посетени огласи
Кон почеток