Македонски | Shqip | English |

Rezervna guma za avtomobili

Се продава од: XXXXX 18 мар. 22:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи

--Rezervna guma 5x112 VW, AUDI 16ka,18ka,19ka,
--Rezervna guma 5x130 za Audi Q7, vw Touareg, idr....
--Rezervna guma 5x110 OPEL ...16ka.
--Rezervna guma 5x115 OPEL 16ka..
--Rezervna za insignia 5x120 komplet so digalka
--Rezervna guma 5x120 BMW....16ka
--Rezervna guma 5x112 Mercedes 16,17ka..
--Rezervna guma 5x114,3 16 17ka honda,mazda i dr..


--CD VW GOLF 5,6 , PASSAT, TOURAN, POLO
SKODA ....i dr..Нема посетени огласи
Кон почеток