Македонски | Shqip | English |

Bandazi Audi

Се продава од: MORINI 12 јан. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

500 ЕУР   650 ЕУР

Локација: Куманово
Опрема : Гуми и Бандажи
Bandazi 18ki od audi q7 so zimski gumi 235/60/18 vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток