Македонски | Shqip | English |

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI EKSTRA GERMANIJA

Се продава од: roomster 12 фев. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Škoda
Модел: Roomster
Skoda roomster 1,4 tdi 59kw ekstra socuvana uvezena od germanija so plateni davacki do registracija.
mnogu mala potrosuvacka 4,4l otvoreno i 5.2l gratska
EURO 4 MOTOR
171000km orginal 100% so garancija
Servo volan
Klima
Abs, esp
Bi xsenon svetla
8 X Air bag
Fabricko cd radio golem displej
Tempomat
Bord kopijuter
El.Na stakla
El.Na retrovizori
Centralno so dalecinsko
Maglenki
KOLATA E EKSTRA SOCUVANA MOZNA E PROVERKA VO KOJ SAKATE SERV
Нема посетени огласи
Кон почеток