Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147 2.0 ReDesign Dizajn 07 A-Test Plin

Се продава од: Leo 28 ное 23:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
Купи го ова возило за само 70 ЕУР месечно
Минимално Учество од само 20%   Рок на отплата до 84 месеци
Аплицирај сега >
Цена:

3 290 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
Full Oprema
Servisna Kniska Uvoz Swiss
Registracia do 25 09 2018
ABS
Parking Senzor
Greaci vo sedista
Koza
Benzin Plus Plin so A Test
Garantirani Kilometri
Нема посетени огласи
Кон почеток