Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 2.0 TDI 100 KW AUTO PLAC ZURICH

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTO PLAC ZURICH 21 мар. 16:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
AUDI A4 2.0 TDI 100 KW
PROIZVODSTVO 2011 GODINA
POMINATI: 264.000M MOZE PROVERKA
NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

SO FULL OPREMA:


KLIMATRONIK
ABS
SERVO
AIRBAG
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
NAVIGACION
BLUETOOTH
2x AUX
TELEFON
TV GOLEM EKRAN
HALOGENKI ZA MAGLA
ELEKTRICNI STAKLA
CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
SERVISNA KNISHKA
NASLON ZA RAKA
POSEDUVAC NA VOLANT
4 NOVI GUMI
I MNOGU DRUGO...
POVELETE

BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI

>>> EKSTRA E <<<


VI NUDI I MNOGU DRUGI VOZILA STO SU DONESENI OD SVAJCARIJA,I SEKOJ AVTO IMA SERVISNA KNISHKA REALNA KILOMETRAZA I ZA SEKOJ AVTO DAVAMO GARANCIJA. >>POVELETE<<

AUTO PLAC ZURICH

INFO:
070-755-380 070-700-004


FACEBOOK:Auto Plac Zurich

AUTO PLAC ZURICH

Нема посетени огласи
Кон почеток