Македонски | Shqip | English |

AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO MK tablici

Се продава од: Pepi Вчера 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 650 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A5
Se prodava Audi A5 quattro ,3.0 tdi ,176 kw (240 ks) , 195.000 km,racen menuvac .
registrirana do 21.09.2019 godina,
Audito e vo odlicna sostojba so full oprema, bez nikakvi dodatni vlozuvanja
Makedonski tablici, CENA e mnogu povolna
Нема посетени огласи
Кон почеток