Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.0 tdi MK tablici

Се продава од: Pepi 12 јан. 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.180 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 550 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Audi A6 2.0 tdi 103 kw (140 ks ), 228.000 km, 2004 godina ,registrirana so zelen karton do 18.06.2019 godina, vo dobra sostojba,
Нема посетени огласи
Кон почеток