Македонски | Shqip | English |

Audi A7

Се продава од: AUDI A7 Вчера 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A7
Se prodava audi A7 2011 3.0TFSI V6 299hp quattro(benzin)so 146000 km projdeno(moze proverka kade sakate). Kolata ima najvisoko nivo na oprema! Donesena e od germanija momentalno e na bugarski tablici. Ekstra cena za kesh ! Moze i zamena so moja ili vasa doplata.
075-345-222
Нема посетени огласи
Кон почеток