Македонски | Shqip | English |

BMW 320D 163KS

Оглас од претпријатие. Се продава од: ....... 14 јан 17:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

7 250 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
KOLATA E MAKSIMALNO SOCUVANA BEZ NIKAKVI ZABELESKI
PLATENI SITE DAVACKI DO MK TABLI ZA ZAMENI NE SE JAVUVAJTE!

Нема посетени огласи
Кон почеток