Македонски | Shqip | English |

BMW 420d Gran Coupe

Се продава од: renato Денес 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 000 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 4-серии / BMW
Модел: 420
Se prodava BMW 420d Gran Coupe 190 hp 2015 godina so 140000 km projdeni. Kolata e donesena od germanija i e momentalno na bugarski tablici registrirana! Moze da se vidi vo sekoe vreme. Moze zamena samo so bugarska kola!
Нема посетени огласи
Кон почеток