Македонски | Shqip | English |

BMW 530 Dizel E60 MK tablici

Се продава од: Pepi 19 мар. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Makedonski tablici extra sostojba
Se prodava BMW 530 dizel , E60, so full oprema, parking senzori napred i pozadi, koza (neostetena),gumi skoro novi registrirano do avgust 2019, nema nikakvi dodatni vlozuvanja,
CENATA E MNOGU POVOLNA ZA OVAA VOZILO,
Нема посетени огласи
Кон почеток