Македонски | Shqip | English |

BMW 530

Се продава од: Genc 23 мај 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Bmw 530d E60 2004 god mnogu socuvano napraveni site servisi kompletno nema sto da mu se dodava
Full Oprema
Нема посетени огласи
Кон почеток