Македонски | Shqip | English |

BMW 530D xd -06 Svajcarska

Се продава од: Hasan Вчера 04:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 530
Sega uvezen od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan i redovno servisiran so realni 274.000 km poseduva servisna kniska.
170 kw (231ks)
So visoka oprema :
Parking senzori napred nazad
Greaci na sedista
Golema navigacia dvd i mnogu drugo.
Za poveke info tel
Нема посетени огласи
Кон почеток