Македонски | Shqip | English |

BMW X5 3.0 M PAKET

Се продава од: EJUP Вчера 23:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X5
BMW X5 3.0 M PAKET DONESEN OD CH FULL SERVIS
Нема посетени огласи
Кон почеток