Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.0d Xdrive moze i zamena

Се продава од: David 29 јан. 10:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X6
Se prodava bmw x6 3.0d xdrive vo odlicna sostojba redovno servisiran za podetalni informacii na tel
Нема посетени огласи
Кон почеток