Македонски | Shqip | English |

BMW X6 MAKKAR

Се продава од: BMW X6 03 јан 23:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

34 000 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X6
Se prodava BMW X6 so extra oprema: F1 menuvac, 20 bandazi, zimski gumi, letni Micheline, novi diskovi, ulje, filteri, sega praven servis, redovno servisiran vo makkar full kasko, registrirano do 06.2018 servisna kniska, kupen od MAKKAR NEUVEZEN! 140.000km. 3.0 XDRIVE.
Moze zamena so vasa doplata.
Нема посетени огласи
Кон почеток