Македонски | Shqip | English |

DODGE Caliber 20 CRD motor od PASSAT -07 ZAMENA

Се продава од: Mome kostadinovski 18 фев. 19:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР   6 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Dodge
Модел: Caliber
Se prodava dodge 2007 god. Registriran do dekemvri 2019 , napraven komplet servis 26000 den so fakturi i servisna kniška, kako nov od švajcarija .Kolata e so original motor Od PASAT-GOLF 2007 god.Može zamena za mala kola.
Нема посетени огласи
Кон почеток