Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN PLIN

Се продава од: Daniel 19 мар. 00:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
- SE PRODAVA FIAT GRANDE PUNTO 1.2 48kw
5 VRATI SO REALNI 175.000km.
- VGRADEN ATESTIRAN PLINSKI URED.
- MAKSIMALNO SOCUVANO VO ODLICNA
SOSTOJBA SO NOVI GUMI
- BEZ NIKAKVI DODATNI VLOZUVANJA.
- CENA 3500EUR SO PROSTOR ZA DOGOVOR ZA
KESH.
- MOZNOST ZA ZAMENA I SO DRUGO VOZILO.
Нема посетени огласи
Кон почеток