Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN PLIN -07 AUTO PLAC ZAZO

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTO PLAC ZAZO Денес 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN ATESTIRAN PLIN 48 KW
POMINATI:175.000 KM SO SERVISNA KNISHKA
DONESENO OD SVAJCARIA
SO FUL OPREMA
CENA PO DOGOVOR
FACEBOOK: AUTO PLAC ZAZO

bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo mondeo focus fokus corsa megane 206 astra vectra e220 e 220
Нема посетени огласи
Кон почеток