Македонски | Shqip | English |

Fiat Grande Punto Odlicna sostojba

Се продава од: Miroslav Вчера 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Grande Punto
Fiat Grande Punto 1.4 Sport ©
Ful oprema.
Uvoz od Svajcarija
plateni site davacki do registracija.
Godina 2006
70 kW 95 ks
Senzori za parkiranje
Pominati 152 000 km
Cena:3200
070340899
Cenata nee fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток