Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

Се продава од: Nikola Денес 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 650 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Fiat punto vo odlicna sostojba proizvedeno 2000 godina
4 novi gumi, smeneti kocnici, registirano cela godina , smenet antifriz , akumulator star 6 meseci
Нема посетени огласи
Кон почеток