Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.1 Plin Servisirano Registrirano

Се продава од: Јовица 15 мар. 15:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.390 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Se prodava Fiat Punto 1.1 na plin, 1996 godina, 3 vrati, pominati 196000 km. Mnogu ekonomicna kola.
Pred 2000km napraven servis, smeneto maslo, site filtri, svekici ngk i kabli.
Dva orginalni kluca
Lieni bandasi 13 ki so extra solidni gumi michelin energy saver(pozadi) i sava eskimo(napred)
Metalik boja
Kolata e uvezena od svajcarija 2010 godina, istata e garazirana i e maksimalno socuvana so extra socuvan enterier.
Нема посетени огласи
Кон почеток