Македонски | Shqip | English |

Ford Tourneo Plus 230L TDCi

Се продава од: dd 18 мар. 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 600 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Tourneo
Prodavam Ford Tourneo Plus 230L TDCi
Se prodava Ford Tourneo 1.8, 81 kw, vo dobra sostojba so 8 sedista (fabricki,vneseni vo saobracajna) klima ured, zatemneti stakla pozadi, kroven bagaznik Ford original, novi kocnici, pominati 191.000 km, plateni site davacki do registracija. Servisiran, testiran, sleden servis na 250.000 km.
Нема посетени огласи
Кон почеток