Македонски | Shqip | English |

KIA VENGA

Се продава од: zoran Вчера 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Venga
Se prodava KIA VENGA vo odlicna sostojba od prv sopstvenik, redovno servisirana . Se prodava so novi 4 zimski gumi, registrirana do 02.2018 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток