Македонски | Shqip | English |

Lancia Musa 1.9 JTD

Се продава од: @@@@@@@ Вчера 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: Lancia
Модел: MUSA
Lancia Musa 1.9 JTD
- Klima
- Panorama krov
Mala potrosuvacka
Нема посетени огласи
Кон почеток