Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 180 cdi

Се продава од: Pepi 22 мар. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Se prodava Mercedes A180 cdi, 2006 godina , vo dobra sostojba, so oprema, skopro novi gumi, registrirana so zelen karton do 02.07.2019 godina odlicna kola
cenata e mnogu povolna
Нема посетени огласи
Кон почеток