Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180

Се продава од: Predrag 22 апр. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.100 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
Se prodava Mercedes B180 cdi kolata e donesena od Holandija plateni davacki do registracija cena e 6500
Нема посетени огласи
Кон почеток