Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 200

Се продава од: Dejvid Вчера 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Куманово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Возилото е во одлична состојба регеистрирано цела година,сервисирасно,6 брзини,клима,команди на волан,не е увезувано од странство,кожен внатрешен интериер,централна брава

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!
Нема посетени огласи
Кон почеток